Biuro obsługi klienta

FX-Music Group

FX-Music Group

ul. Piłsudskiego 53

22-400 Zamość

(POLSKA)

Zadzwoń lub napisz do nas

Dział handlowy

ul. Kilińskiego 72, Zamość 22-400
tel. (+48) 84 639 11 22 lub (+48) 84 639 11 33, handlowy@fxmusic.pl

Obsługa działu handlowego

Arkadiusz Sendłak
tel. (+48) 694 414 020, sendlak@fxmusic.pl

Paweł Wilk
tel. (+48) 728 969 100, p.wilk@fxmusic.pl

Przedstawiciele handlowi

Andrzej Czup – terenowy przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 694 414 025, e-mail: a.czup@fxmusic.pl

Artur Korczyk – terenowy przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 608 650 239, e-mail: a.korczyk@fxmusic.pl

Michał Achtelik – terenowy przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 608 650 228, e-mail: m.achtelik@fxmusic.pl

Grzegorz Harcej  terenowy przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 608 650 226, e-mail: g.harcej@fxmusic.pl

Mateusz Bondyra  spec.ds. systemów audio
tel. (+48) 608 650 220, e-mail: m.bondyra@fxmusic.pl

Maciej Szymański – spec.ds. instrumentów klasycznych
tel. (+48) 694 414 024, e-mail: m.szymanski@fxmusic.pl

Serwis

ul. Żwirki i Wigury 12/14, Częstochowa 42-200
tel. (+48) 34 374 06 46 wew. 63, fax (+48) 34 365 68 63, e-mail: serwis@fxmusic.pl
Przed wysyłką prosimy o wypełnienie formularza RMA.

Napisz do nas! - formularz
Napisz do nas
Twój mail:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Temat:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść listu:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane

Właściciel sklepu

Pełna nazwa:FX-Music Group Filipowicz sp.j.

Adres:

FX-Music Group

Piłsudskiego 53

22-400 Zamość

(POLSKA)

NIP: 5732504079

Numer wpisu: 0000303342

REGON: 152065912

Numer konta do wpłat: 07 1600 1462 1031 1507 5000 0006

Nasz bank: Bank BGŻ BNP Paribas SA O/Zamość

Telefon stacjonarny: 84 639 11 22

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel